Shitet apartament 3+1 tek Rruga Milto Tutulani me siperfaqe totale 215.05 m2.

 • 490.000€
5 Blloku, Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 3+1 tek Rruga Milto Tutulani me siperfaqe totale 215.05 m2.

5 Blloku, Rruga Milto Tutulani, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 490.000€

Details

 • Price: 490.000€
 • Size: 215 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 3+1 tek Rruga Milto Tutulani me siperfaqe totale 215.05 m2.
Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, veranda.
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per banim por edhe per jetese dhe te ofron sherbime si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike etj.
Ndodhet 5 min larg qendres se Tiranes, 20 min larg Liqenit Artificial dhe 45 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Apartamenti disponon edhe 2 parkime te pa perfshira ne cmim 30000 euro secili.

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania