SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA MIHAL GRAMENO

 • 70.000€
, Mihal Grameno, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA MIHAL GRAMENO

, Mihal Grameno, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Shitet apartament 3+1 te rruga Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati ekzistues, dhe ka një hapësire prej 85m2. Organizohet në sallon, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është shumë komod dhe i përshtatshëm për një familje të madhë, pasi ndodhet në një nga zonat më të qeta të Tiranës. Shitet në vlerën totale të 70.000 Euro. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-31-tek-rruga-mihal-grameno/

 • Address Mihal Grameno, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate