SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA “MARGARITA TUTULANI” PRANË KOMPLEKSIT NOBIS

 • 220.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA “MARGARITA TUTULANI” PRANË KOMPLEKSIT NOBIS

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Apartamenti në shitje ndodhet shumë pranë gjelberimit, ajrit të pastër edhe qetësise të Parkut kombëtar të Tiranes dhe liqenit artificial në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Pallati ka pranë ish-bllokun, shkollen e mesme “Petro Nini”, Fakultetin Juridik etj. Vendodhja e tij ofron zona të dedikuara për këmbesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj. Objekti ofron cilësi ndërtimi, 2 ashensor dhe mirëmbajtje. Apartamenti në shitje 3+1 është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore, ka 1 vit që është rikonstruktuar, me materiale shumë cilësore, si parket druri original, xhamat tripleks me duralumin nga jashtë dhe dru nga brenda. Me kondicioner me inverter Toshiba teknologjia e fundit. I pajisur me mobilje shume cilësore italiane.Apartament 3+1 në shitje me sipërfaqe neto 130 m2 (138 m2 bruto) ndodhet në katin e 4 banim, me orientimin jug-lindje-veri dhe me pamje shumë të mirë. Ofron dhomë ndenjë të bollshme + kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone ku njeri prej te cileve eshte i mbyllur me vetrate dhe perdoret si depo. Shitet i mobiluar. Me certifikatë pronësie

Cmimi: 220.000 Euro

Kontakt: +355682050353

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…mpleksit-nobis

 • Address Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93