SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”

 • 565.000€
9 Qender, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA “DERVISH HIMA”, PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”

9 Qender, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 565.000€

Details

 • Price: 565.000€
 • Size: 265 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682050353

Description

Apartament 3+1 + garazh në shitje, ka një vendodhje strategjike, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Është një nga zonat më të preferuara të Tiranës, e cila ofron jetesë elitare. Ka dhe një rrjet të mirëfilltë rrugor për automjetet si dhe për këmbësorët.Prona gjendet në katin e 3-të të një pallati të ri cilësor dhe me një administrim shumë të mirë. Apartamenti është mjaft i organizuar dhe me ambiente me hapësira të bollshme, me ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë lindje-jug-perëndim si dhe me pamje shumë të bukur të zonës përreth. Rifiniturat e përdorura kanë një cilësi shumë të lartë. Muret janë të veshura me stuko veneciane, ka termoizolim, tavane me gipse, parket dhe dyer me dru lisi si dhe oxhak funksional.Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 245.5 m2 (265 m2 sipërfaqe totale) + garazh 19.15 m2. Organizohet nga një sallon i madh, gatim+ngrënie vec, ambient tjeter ndenje vec, 3 dhoma gjumi, 2 tualete të mëdha me punime cilësore (njëri me dritare) dhe ballkon me hapësirë shumë të madhe.Në çmim përfshihet dhe mobilimi tepër cilësor.

Me çertifikatë pronësie.
Çmimi apartamentit 565.000 Euro + garazh me çmimin 50.000 Euro.

Kontakt: 0682050353
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkunhttps://www.inf-93.com/apartament/ne…it-air-albania

 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93