Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit

 • 106.600€
7 Fusha Aviacionit,
shitje

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit

7 Fusha Aviacionit,
 • 106.600€

Details

 • Price: 106.600€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355686511111

Features

Description

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit tek Rruga Benjamin Kruta me siperfaqe totale 133.2 m2 kati i 7 banim.
Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, faze tulle
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
Cel. : 0686511111
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania