SHITET APARTAMENT 3+1 TEK PEDONALJA E QYTETIT KORÇË.

 • 62.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK PEDONALJA E QYTETIT KORÇË.

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 88 m² në katin e 3-të, tek pedonalja e qytetit, Korçë.
Apartamenti ka të gjitha ndërtimet e reja dhe bashkëkohore dhe ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të qytetit.
Prona organizohet në: Dhomë ndenje, Kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 Ballkone, Koridori dhe 1 tualet.
Shitet me një çmim prej 62 000 Euro/Total, i negociueshem.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-31-tek-pedonalja-e-qytetit-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate