SHITET APARTAMENT 3+1 TEK PAZARI I RI , TIRANË  

 • 130.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, pazari ri
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, pazari ri
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK PAZARI I RI , TIRANË

 

Sipërfaqe: 96 m²

Çmimi:  130.000 euro

Vendndodhja: Pazari I Ri , Tiranë

 

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4 -të të një pallati egzistues  të mire administruar. Orientimi I tij është lindje-perëndim

Organizimi I apartamentit nis me  korridorin  kryesor I cili bën shpërndarjen në 2 dhomat e gjumit dhe tualeti , më pas  në ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon dhe dhoma tjetër e gjumit.

 

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

 

Tipologjia 3+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
3 Dhoma gjumi
1 Ballkon1
1 Korridor
1 Tualet

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

0697032241

 

 • Address pazari ri
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta