SHITET apartament 3+1 tek HIPOTEKA e Tiranës

 • 169.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Panorama
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Panorama
 • 169.000€

Details

 • Price: 169.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

SHITET apartament 3+1 tek HIPOTEKA e Tiranës

-Hapësira interieri të projektuara me arkitekt, të gjitha të përshkruara nga dielli i Jug-Lindjes.
– I investuar në sistemin ngrohje-ftohje të përgjithshme, parket laminat cilësor, pllaka dhe sanitare etj.

Organizimi: korridor hyrës dhe shpërndarës, sallon i bollshëm i ndricuar natyralisht, ambjent gatimi i aneksuar më vete, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë gjumi fëmijësh, 1 dhomë studio, 2 tualete, 1 ballkon.Me hipoteke.

Kontaktoni HABITAT për tu njohur nga afër me potencialin e kësaj prone:
HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Panorama
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat