SHITET APARTAMENT 3+1 TE SIGURIMET SHOQËRORE, VLORË.

  • 78.000€
,

Details

  • Price: 78.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 TE SIGURIMET SHOQËRORE, VLORË.

Pallati është ndërtim para fabrikatdë ndodhet në një nga zonat kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e parë.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 94 m2

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
3 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon,

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 78,000 euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare