SHITET APARTAMENT 3+1 TE RRUGA “QEMAL STAFA”, PRANE PAZARIT TE RI

 • 257.000€
, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 257.000€

Details

 • Price: 257.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament i ri 3+1 në shitje, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, vetem disa minuta nga Sheshi “Skenderbej”, shume afer “Pazarit të ri”, Qendres Licoln, Prokurorise së Pergjithshme, Ambulances Qendrore, në një zone shume te mire me kerkese te larte banimi.

Ka akses shumë të lehtë në rrugen e “Barrikadave”, unazen e vogel dhe “Bulevardi Zogu I” etj. Zona në të cilen ndodhet prona, ka një rrjet të mirëfilltë shtetëror, shëndetësor, arsimor, shoqëror dhe tregtar. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës.

Prona ndodhet në një godinë 11 kate + 2 kate parkim nëntokë dhe me 2 ashensor. Godina ka punime shumë cilësore, me fasade te ventiluar nga perendimi dhe me sistem kapot nga lindja. Ofron shumë privatësi dhe qetesi, pasi ka vetëm 2 apartamente në kat. Apartamenti ka strukture shume të rregullt, me hapësira shumë funksionale dhe e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithe kohes.

Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-pazarit-te-ri

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93