SHITET APARTAMENT 3+1 TE KONGRESI MANASTIRIT 100.000 EURO]

 • 100.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
– 3+1
-KATI 1
~ 95 M2
-PALLAT EGZISTUES
– RR KONGRESI MANASTIRIT
-E RIKONSTRUKTUAR DHE E MOBILUAR
-CMIMI 100.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
J700

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE