SHITET 3+1, BULEVARDI “ZOGU I PARE”

 • 259.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET 3+1, BULEVARDI “ZOGU I PARE”

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 259.000€

Details

 • Price: 259.000€
 • Size: 215 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Apartamenti 3+1 në shitje ka nje vendodhje shumë të mire, afër me Bulevardin e Ri, Maternitetin e vjetër, fare pranë qendres së Tiranes, 500 M nga pazari i ri, 100 M nga shkolla e mesme “Sami Frasheri”, 50 M nga shkolla 9 vjeçare “Lidhja e Prizrenit” afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe këndeve te lodrave per femije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Godina ku ndodhet apartamenti ofron punime shumë cilësore, pa dëmtime nga termeti, dy ashensor me cip, shkallet me dritë, sistem sigurie me kamera, administrim shumë të mirë dhe mirëmbajtje.Apartamenti ofron hapësira të konsiderueshme të ambienteve, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, me mundësi vendosjen e Chillerit qendror pasi tubat egzistojnë në dysheme, parket laminat i bërë para 2 vitesh, dyer të cilësisë dhe shumë dritë natyrale për arsye të fasadave të xhamit që kanë gjitha ambientet.

Apartamenti në shitje 3+1 me siperfaqe neto 195 m2 (sipërfaqe totale 215 m2) në katin e 12-të me orientimin lindje-perëndim-veri. Ofron ambient ndenje, kuzhinë të vecuar + ambient ngrënie, dhomë matrimoniale + garderobë + tualet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo dhe 2 ballkone. Shitet gjysem i mobiluar. Ofrohet mundësi parkimi me qira në katin -1 me cmimin 8000 lek / muaji.
Me certifikatë pronësie.

Kontakt: *+355696054036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-zogu-i-pare-0

 • Address Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93