Shitet, Apartament 3+1, Rruga Xhanfize Keko, TIranë 85,000 € ID: OPP+19672

 • 85.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Xhanfize Keko, TIranë 85,000 € ID: OPP+19672

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Varrit Bamit, Rruga Xhanfize Keko.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 125m2.
• Kati i 5.
• Orientim jug-lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Bosh
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Pallat ekzistues.
• I investuar.
• Buzë rrugës kryesore.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +