Shitet apartament 3+1, Rruga re e Portit, Durres

 • 72.500€
, Rruga re e Portit Durres
shitje

Shitet apartament 3+1, Rruga re e Portit, Durres

, Rruga re e Portit Durres
 • 72.500€

Details

 • Price: 72.500€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 3+1, Rruga re e Portit, Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nderteses.
 2 ballkone
 2 Banjo
 Me ashensor
 Drejtimi Veri-Perendim
Cmimi: 72 500 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Rruga re e Portit Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona