SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA “PETRO NINI LUARASI”, PRANE SHKOLLES BALETIT

 • 95.000€
, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA “PETRO NINI LUARASI”, PRANE SHKOLLES BALETIT

, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Me një vendodhje shume të mire, afër me qendrën dhe disa nga akset rrugore kryesore të Tiranës shitet apartament 3+1. Ndodhet pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat e preferuara të Tiranës.Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbesore, shërbime të ndryshme si supermarkete, bar/kafe, restorante, çerdhe, kopështe, shkolla etj.Prona ndodhet në një godinë ekzistuese të rikonstruktuar 5 katëshe. Apartamenti ka kubaturë të rregullt dhe pa humbje në sipërfaqe e tij.Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 96.6 m2, pozicionohet në katin e pestë me orientimin jug-lindje-veri. Organizohet nga një dhomë ndenje + guzhina, tre dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe ballkoni.

Me çertifikatë pronësie.

Kontaktoni Albenc Sila: +355682050353

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…kolles-baletit

 • Address Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93