Shitet, Apartament 3+1, Rruga Idriz Dollaku, Tiranë. 89,000 € ID: AL21189

 • 89.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Idriz Dollaku, Tiranë. 89,000 € ID: AL21189

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697015474

Description

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Idriz Dollaku, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 108 m2.
• Kati i 2.
• Ndërtim ekzistues.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I investuar dhe i mobiluar.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Orientim Jug-Lindje-Perëndim.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +