SHITET APARTAMENT 3+1 .. RRUGA E KOSOVAREVE..!!

 • 266.900€
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 .. RRUGA E KOSOVAREVE..!!

, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 266.900€

Details

 • Price: 266.900€
 • Size: 157 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 3+1 … RRUGA E KOSOVAREVE..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 157 m2 ne katin e 4…!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet te rruga e kosovareve mbrapa Hotelit ne nje pallat te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire, ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te TIRANES shume pran parkut te Liqenit me te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon me guzhine gatimi, koridor shperndares, 2 tualete, 2 garderopa. Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM 1700 EURO m2 NGA 1900 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL