SHITET APARTAMENT 3+1 .. RR E BARRIKADAVE..!!

 • 183.000€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 .. RR E BARRIKADAVE..!!

, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 183.000€

Details

 • Price: 183.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE RRUGA E BARIKADAVE… AP 3+1…!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 122 m2 ne katin e 5…!! NE NDERTIM, (drejt perfundimit)..!!
Apartamenti ndodhet te rruga e Barikadave ne nje pallat te ri ne ndertim ne faza perfundimtare me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, me te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa Hipotek..!! Nje nga te paktet apartamente ne shitje ne kete pallat..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1500 EURO m2 NGA 1700 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL