Shitet, Apartament 3+1, Rezidenca Kodra e Diellit, Tiranë

 • 114.450€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 114.450€

Details

 • Price: 114.450€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 069599753

Description

Shitet apartament 3+1 tek  rezidenca “Kodra e Diellit”.Apartamenti ndodhet në katin e tretë me sipërfaqe totale 109 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë,  me kubaturë  të rregullt, salloni I ndenjies është I bollshëm, ambienti I gatimit , tre dhoma gjumi,një tualet me aspirim natyral dhe ballkon. Disponon orientim jug-perëndim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate