SHITET, APARTAMENT 3+1, REZIDENCA COLONNADE, TIRANË TT 138

 • 171.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 171.000€

Details

 • Price: 171.000€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697017103

Description

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Rezidenca Colonnade, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:

– Lokacioni: Lapraka ndodhet në një vend strategjik në Tiranë, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha akset e kryeqytetit dhe të shërbimeve të rëndësishme.

– Infrastruktura: Zona ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, me rrugë të mira, trotuare, dhe shërbime komunale të cilat janë të përdorshme për banorët dhe bizneset.

– Shkollat dhe institucionet arsimore: Lapraka ka shkolla të ndryshme, universitete dhe institucione arsimore që ofrojnë mundësi të shkëlqyera arsimore për fëmijët dhe të rinjtë.

– Shërbimet shëndetësore: Lapraka ofron akses të lehtë në spitale, klinika dhe qendra shëndetësore të cilat ofrojnë shërbime shëndetësore të cilat janë të nevojshme për banorët.

– Lapraka ka një gamë të gjerë të restoranteve, kafeterive dhe dyqaneve, që ofrojnë produkte dhe shërbime të ndryshme për banorët dhe vizitorët.

– Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 142.5 m2

-Kati: 5.

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Fazë grope.

– Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

– Lokacion strategjik.

– Investim afatgjatë.

– Komunitet i zgjedhur.

– Fasadë e ventiluar.

– Projekt Unik.

– Ndriçim natyral në të gjithë ambientin e apartamentit ne sajë të strukturës së veçantë që ka rezidenca.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2