Shitet, Apartament 3+1, Qender, Tirane

 • 302.000€
9 Qender,

Details

 • Price: 302.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Apartamenti i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë Të zhvilluar, me investime të shumta. Qendra është një nga zonat e cila ju ofron facilitete të shumta, pasi ndodhet afër instituciove kryesore shtetërore dhe ka pranë shkolla, kopshte, farmaci, etj. Kjo zonë ju ofron një jetesë komode dhe ju ofron pamje të kryeqytetit.

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i ri
• Kati 12
• Sipërfaqe (bruto): 151 m2.
•Sipërfaqe (neto):133.9 m2

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit