SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES “EDITH DURHAM” PRANE BLLOKUT

 • 165.000€
5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES “EDITH DURHAM” PRANE BLLOKUT

5 Blloku, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682050444

Description

Apartamenti në shitje 3+1 ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës së Re, ngjitur me ish Bllokun, dhe afër si me qendrën ashtu dhe me Parkun e Madh të Liqenit. Zona është mjaft atraktive dhe e plotësuar me një rrjet të mirëfilltë shoqëror e tregtar. Aty ndodhen objekte të llojeve të ndryshme, që e bëjnë jetën e banorëve më të thjeshtë e më të bukur.Apartamenti 3+1 në shitje është mjaft i mirë funksionalisht. Nepermjet nje korridori, në hyrje ka një dhomë dhe një tualet, pastaj kalohet në soxhiorno e cila është veç, me ambient gatim + ngrënie veç, dhe me dy dhomat e tjera të gjumit dhe me një tualet tjetër me dritare. Dy ballkone të apartamentit janë futur në sipërfaqen e njërës prej dhomave dhe të soxhiornos. Rifiniturat janë të mira, ndërsa orientimi i apartamentit është perëndim – veri – lindje.Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 115 m2 (129 m2 me të përbashketa), ndodhet në katin e tretë nga toka. Përbëhet nga 3 dhoma, gatim+ngrënie veç, ndenje veç dhe 2 banjo. Poshtë pallatit, ku ndodhet apartamenti ka dhe një garazh për makinë të ulët, jo të lartë. Me këtë apartament shitet edhe garazhi me çmimin 15.000 Euro

Cmimi i apartamentit: 165.000 Euro

Me dokumenta të rregullta pronësie

Kontakt: +355682050444

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…s-edith-durham

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93