SHITET APARTAMENT 3+1 PRANË OXHAKUT, TIRANË.

 • 100.000€
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANË OXHAKUT, TIRANË.

 

Çmimi: 100.000 euro

Sipërfaqe neto :95.2 m²

Sipërfaqe Bruto: 103 m²

Vendndodhja : Pranë oxhakut

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat ezgsistues. Organizohet nga një korridor shpërndarës , ambienti I ndenjes+gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet .  Apartamenti disponon hapësirë të bollshme .

 

Tipologjia:3+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
3 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Korridor

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta