SHITET APARTAMENT 3+1 PRANË KUPOLËS NË LAPRAKË, TIRANË

 • 125.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga At Zef Valentini, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga At Zef Valentini, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANË KUPOLËS NË LAPRAKË, TIRANË

 

Çmimi:125.000 euro
Sipërfaqja: 133 m2
Vendndodhja: Rruga At Zef Valentini, Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 5-të të banimit në një pallat egzistues  me hipotekë.Pallati disponon punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet në ambientin e ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon , 2 dhomat e gjumit, një ambient ndenje dhe tualeti.

 

Tipologjia:3+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
3 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0692048884

 • Address Rruga At Zef Valentini, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta