SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

 • 250.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Bilal Sina
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Bilal Sina
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 167 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

RRUGA “BILAL SINA“

Shitet apartament 3+1, i cili ndodhet në një ndër zonat më të bukura të kryeqytetit, pranë Kopështit Zoologjik dhe me akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unaza e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të Tiranes. Zona ofron qetësin, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje të mirë. Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar, një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara për banim.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, sherbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një godinë 7-tshe me ashensor me çip dhe administrim të rregullt.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 143.4 m2 (167.52 m2 bruto) ndodhet në katin e 3-të nga toka me orientimin jug-perëndim-lindje.

Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-kopshtit-zoologjik

Cel. : +355673044004

 • Address Rruga Bilal Sina
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93