SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE ISH NSHRAK

 • 133.000€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE ISH NSHRAK

, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 133.000€

Details

 • Price: 133.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355673044004

Description

Apartamenti në shitje 3+1 ndodhet në një zonë mjaft të mirë të Tiranës, pranë Bulevardit “Gjergj Fishta”, Kontrollit Teknik te Automjeteve, Universitetit Europian te Tiranes, kryqëzimit “Vasil Shanto”,  etj. Ka hyrje-dalje nëpërmjet unazës së madhe dhe të vogël, në të gjitha drejtimet e Tiranës. Afër një rrjeti të dendur shoqëror, tregtar, arsimor e shëndetësor dhe institucioneve shtetërore. Prona ndodhet në një godinë të re 10 kate, e cila ka dy kate parking nën tokë. Ofron punime cilësore, fasadë të ventiluar, shkallët me dritë natyrale, dy ashensor në kat dhe oborr të gjelbëruar.Apartamenti në shitje me sipërfaqe neto 99 m2 (110.9 m2 sipërfaqe totale), me orientimin veri-perëndim, ndodhet në katin e 8 banim. Organizohet nga ambient ndenje-gatim-ngrënie bashkë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare) dhe 1 ballkon.

Parashikohet të përfundojë në Shkurt 2021.

Kontakt: +355673044004
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/prane-ish-nshrak

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93