SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE GJYKATES

 • 88.000€
, Durres

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0675692941

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 nga toka te nje pallati te ri, te mirembajtur dhe me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 103 m2 dhe siperfaqe totale prej 117 m2.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar me dalje ne ballkon,nje studio, nje holl qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumi dhe nje tualet.

Eshte i mobiluar dhe i pajisur me sistem chiller, gjithashtu disponon nje oxhak i cili eshte funksional.

Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie .

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Erald
 • Erald