SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE FAKULTETIT TË SHKENCAVE, RRUGA “HAXHI DALLIU”

 • 130.000€
, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE FAKULTETIT TË SHKENCAVE, RRUGA “HAXHI DALLIU”

, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 1185 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartamenti në shitje ka një vendodhje shumë të mirë, fare pranë Bulevardit “Zogu I” dhe vetëm 10 minuta ecje nga qendra e Tiranës. Ka afër disa institucione arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.Pallati ku ndodhet prona është 8 katesh, me ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 106.3 m2 (118.5 m2 sipërfaqe totale), ndodhet në katin 4 me orientimin jug-lindje. Është i organizuar shumë mirë dhe ka tre dhoma gjumi, ambient ndenje + gatim + ngrenie, 2 tualete (njëri me dritare) dhe 1 ballkon. Të gjitha ambientet kanë kubaturë të rregullt, rifinitura të mira dhe të shtruara me parket laminat. Shitet dhe 1 garazh i mbyllur me qepen, 25.1 m2 me vleren 15.000 Euro.

Me certifikate pronësie.

Kontakt: +355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…a-haxhi-dalliu

 

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93