Shitet apartament 3+1 pranë Fakultetit Juridik, mbrapa Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”

 • 170.000€
5 Blloku, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 3+1 pranë Fakultetit Juridik, mbrapa Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”

5 Blloku, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 003556943700227

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues, organizohet nga një sallë e madhe me ambjent ndenjeje të bollshme dhe ambjent gatimi të dedikuar dhe të ndricuar natyralisht, 1 dhomë gjumi matrimoniale, 2 dhoma gjumi për fëmijë, 2 tualete me dritare, një ballkon gjatësor. Hapësirat në apartament janë të bollshme dhe të rregullta, ofrojnë mundësi personalizimi dhe në raste investimi apartamenti mund të ndahet edhe në dy apartamente më të vegjël.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 06943700227 / 0694098578

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat