Shitet, Apartament 3+1, Porcelan, Tiranë. 85,000 € ID: OPP+21960

 • 85.000€
4 Kinostudio / Porcelan, porcelan
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Porcelan, Tiranë. 85,000 € ID: OPP+21960

4 Kinostudio / Porcelan, porcelan
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Shitet, Apartament 3+1, Porcelan.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja : 96 m2.
• Kati 3.
• Orientim lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet (me dritare).
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Me hipotekë.
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Pallat ekzistues.
• Punime cilësore.
• Me sistem kondicionimi.
• Me Parket.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address porcelan
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +