SHITET APARTAMENT 3+1 PËRBALLË KMY, NË YZBERISHT

 • 122.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Kombinati i Mishit Yzberisht - KMY, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Kombinati i Mishit Yzberisht - KMY, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament 3+1+garazh në shitje në një kompleks banimi shumë cilësor, i cili është i pozicionuar në një zone e cila ka marrë shumë zhvillim kohet e fundit dhe me kerkesë të lartë banimi. Ndodhet fare pranë KMY, Fabrikes së miellit Tirana, Spitalit Amerikan 3, me akses ne Unazen e madhe e cila lidhet me te gjitha zonat e Tiranes dhe qendren, rrugen “3 Deshmoret”, rrugen e re që lidhet me zonen e Astirit etj.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.Prona ndodhet në një godine 9-katshe me ashensor. Apartamenti ka punime shumë cilësore, i shtruar me parket, me sistem kondicionimi dhe aspirimi tavanor i cili kursen energji elektrike gjer 3-4 ore, muret te izoluara nga ana termike, pllakat dhe pajisjet e banjove shumë cilësore etj.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 124.10 m2 (136 m2 bruto), kati 3-te nga toka me orientimin jug-lindje-veri-perendim gjë të cilin e bën të ndricuar gjate gjithe kohes. Organizohet nga salloni + kuzhinë + ngrënie, 3 dhoma gjumi, dhomë lavanderi, 2 tualete (njëri me dritare) dhe 2 ballkone.
Ka dhe një garazh në katin -1 me siperfaqe 22.18 m2 i cili është i mbyllur me qepen elektrik të motorizuar.

Garazhi shitet me cmimin 15,000 Euro

Apartament + garazh = 137,000 Euro

Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…y-ne-yzberisht

 • Address Kombinati i Mishit Yzberisht - KMY, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93