Shitet, Apartament 3+1, Pas Amerikan 2, Tiranë. 83,000 € ID: OPP+28762

 • 83.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
8 Medreseja / Tregu Industrial, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355699373015

Description

Shitet, Apartament 3+1, Pas Amerikan 2, Rruga Selaudin Zorba, Tiranë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe neto: 110m2.
• Kati i 4.
• Orientim veri-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
• Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +