Shitet, Apartament 3+1, Oxhaku, Tiranë. 100,000 €

 • 100.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, oxhaku
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, oxhaku
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693339000

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, tek Oxhaku, rruga Bajram Curri.
Informacion mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 95.2 m2.
• Kati 0
• Orientim Jug Lindje
Organizimi
Ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet.
• I mobiluar
• Siperfaqe e shfrytezuar ne maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubature e rregullt.
• Ndricim natyral.
• Pallat ekzistues.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Per ta vizituar na kontaktoni!

 • Address oxhaku
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka