Shitet, Apartament 3+1, Oxhaku, Tiranë. 90,000 € ID: OPP+29178

 • 90.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693489771

Description

Shitet, Apartament 3+1, tek Oxhaku, rruga Bajram Curri.
Informacion mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 95.2 m2.
• Kati 0
• Orientim Jug Lindje
Organizimi
Ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet.
• I mobiluar
• Siperfaqe e shfrytezuar ne maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubature e rregullt.
• Ndricim natyral.
• Pallat ekzistues.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Per ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +