SHITET APARTAMENT 3+1 NË UJI TË FTOHTË `7-PALLATET` VLORË 87,200 EUR / Total

 • 87.200€
, Cameria

Details

 • Price: 87.200€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697066661

Description

Shitet apartament 3+1 në uji të ftohtë `7 – pallatet `Vlorë.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 -të me pamje nga deti .
Sipërfaqja e pronës është 109 m2, e çertifikuar.
Organizohet në 3 dhoma gjumi , 1 sallon + kuzhinë , 1 banjo, dhe 1 ballkon.
Çmimi i pronës është 87 200 Euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Të dhëna shtesë

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare