SHITET APARTAMENT 3+1 NË SHKALLNUR, DURRËS

 • 120.000€
, Shkallnur, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NË SHKALLNUR, DURRËS

, Shkallnur, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697032245

Description

Shitet apartament 3+1 në Shkallnur, Durrës. Apartamenti ndodhet në katin e 9 papafingo.
Ka një sipërfaqe prej 132 m2 dhe 250 m2 verandë. Apartamenti është i organizuar në mënyrë te tillë : 3 dhoma gjumi , soxhorno + kuzhinë dhe 2 tualete
Çmimi i pronës është 120 000 Euro/Total
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-31-ne-shkallnur-durres/

 • Address Shkallnur, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate