SHITET APARTAMENT 3+1 NE SELIT 132 m2.

 • 100.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selit afer autostrades( unazes re)
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NE SELIT 132 m2.

5 Selite / Kodra e Diellit, Selit afer autostrades( unazes re)
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet apartament 3+1 ne SELIT afer autostrades, me nje siperfaqe 132 m2. Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh pa ashensor. Ai eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen , 1 tualet dhe 2 ballkone. Orjentimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me certifikat te rregult pronesie.
SHITET PER 100.000 Euro.

Tel: 003550684044520.

 • Address Selit afer autostrades( unazes re)
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare