SHITET APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN BARDHYL

 • 72.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NE RRUGEN BARDHYL

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet apartamenti 3+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ka siperfaqe totale 80m²  dhe ndodhet në katin e 5 te nje pallati egzistues.

Apartamenti është organizuar me sallonin e ndëjtjes ,kuzhina e gatimit dhe ambjenti i ngrënies, 3 dhoma gjumi, 1 tualete dhe një ballkon.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Rruga Bardhyl
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate