SHITET APARTAMENT 3+1 NË  REZIDENCËN MINE PEZA , TIRANË

 • 1.550€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.550€

Details

 • Price: 1.550€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 NË  REZIDENCËN MINE PEZA , TIRANË

 

Sipërfaqe: 152 m²

Çmimi:1550 euro/m2

Vendndodhja: Rruga Mine Peza

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri.

Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja te kompanise Nova Construction qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes , sic eshte rruga Mine Peza.

Koncepti konsiston ne krijimin e nje objekti i cili ne fasaden e tij tejashtme prezantohet me nje ballkonate te vazhduar ne forme perimetrale, ndersa ne pjesen e qendrore te tij objekti ka nje oborr te brendshem gjithashtu edhe ky me nje ballkonate te vazhduar.

Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit.Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale.

Kate mbi toke: 13 kate

Kate nen toke: 3 kate

Kate komercial: 2 kate

 

Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte,nepermejt rruges “Mine Peza”. Ky shesh ndodhet ne nje nyje te rendesishme komunikimi, vetem 500m nga qendra e Qytetit.

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355 69 703 2241

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta