SHITET APARTAMENT 3+1 NE QENDER TE TIRANES 128 m2.

 • 166.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NE QENDER TE TIRANES 128 m2.

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 166.000€

Details

 • Price: 166.000€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament ne qender te Tiranes tek rruga e Barrikadave 3+1 me nje siperfaqe 128 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati 17 katersh shum i sigurt dhe nga ballkoni i te cilit sheh gjith qendren e Tiranes. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me gjith guzhin, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte bosh ka vetem guzhinen. Jepet per 1.300 Euro per m2.
SHITET VETEM PER 166.000 EURO.

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare