Shitet apartament 3+1 ne Qender te Ish Bllokut

 • 235.000€
5 Blloku, Blloku
shitje

Shitet apartament 3+1 ne Qender te Ish Bllokut

5 Blloku, Blloku
 • 235.000€

Details

 • Price: 235.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682050444

Description

Shitet apartament 3+1 ne Qender te Ish Bllokut

Apartamenti në shitje 3+1 ka vendodhje shumë të mirë, në qendër të ish Bllokut. Zona ku ndodhet prona është nga më të preferuarat dhe më të kërkuarat për të jetuar. Ka një vendodhje strategjike, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, 5 min nga qendra e Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.
Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.
Apartamenti në shitje 3+1 është mjaft mirë i organizuar dhe me një pamje të bukur. Nëpërmjet një korridori kalohet në 3 dhomat e gjumit, në soxhiorno dhe në dy tualetet. Apartamenti ka strukturë të rregullt dhe dhomat janë mjaft të mëdha. Edhe tualetet janë mjaft të mëdha, por pa dritare. Ballkoni është në formë harku.
Apartamenti 3+1 në shitje me sipërfaqe neto 127 m2 (në fakt është më i madh) dhe 145 m2 bruto, me orientimin perëndim, ndodhet në katin e tretë banim, me rifinitura mesatare. Hyrja për në pallat është rinovuar bukur dhe ka 2 ashensorë që punojnë mjaft mirë.

Me dokumenta të rregullta pronësie

Cmimi: 235.000 Euro

Kontakt: +355682050444
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…te-ish-bllokut

 • Address Zona e Bllokut
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93