SHITET APARTAMENT 3+1 NE QENDER, NE FILLIM TE RRUGES “QEMAL STAFA”

 • 340.000€
9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 340.000€

Details

 • Price: 340.000€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Apartament 3+1 në shitje, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, vetem 300 m nga Sheshi “Skenderbej”, shume afer “Pazarit të ri”, perballe Prokurorise se Pergjitheshme, në një zone shume te mire, me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, në rrugen e “Barrikadave” dhe “Bulevardi Zogu I” etj. Zona në të cilen ndodhet prona, ka një rrjet të mirëfilltë shtetëror, shëndetësor, arsimor, shoqëror dhe tregtar. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.
Apartmenti ndodhet në një godinë cilesore, me administrim te mire, 10 kateshe me dy ashensore, te ndertuar rreth vitit 2010.Apartamenti në shitje 3+1 me sipërfaqe 180 m2 neto (190 m2 bruto), pozicionohet në katin e 9te, me orientimin veri-perendim. Perbehet nga salloni + kuzhinë + ambient ngrënie, tre dhoma gjumi, njera me tualet brenda dhe garderobe, dy tualete, ballkon i mbyllur, depo dhe lavanteri.

Shitet i mobiluar. Me certifikatë pronësie.

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…es-qemal-stafa

Email: info@inf-93.com

 • Address Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93