SHITET APARTAMENT 3+1 NË QENDËR, ELBASAN

 • 90.000€
, Lagjia Aqif Pasha
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NË QENDËR, ELBASAN

, Lagjia Aqif Pasha
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 15956 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 100

Description

Shitet apartament 3+1 në lagjen ‘ Aqif Pasha ”, Elbasan.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në qendër, një nga zonat më të mira dhe te frekuentuara të qytetit.

Disponon një sipërfaqe prej 159.56 m2 si dhe dokumentacion të rregullt.
Organizimi i pronës përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje ,1 tualet dhe 1 kuzhinë .

Çmimi i shitjes së pronës është 90000 euro/ total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 20 45 100

 • Address Lagjia Aqif Pasha
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate