SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

 • 80.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN “16 PRILLI”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet apartament 3+1 në lagjjen “16 Prilli”, Fier.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 160 m² prej të cilave 141.7 m² është sipërfaqja e brëndshme dhe 18.3 është sipërfaqja e përbashkët.
Organizohet në mënyrë të tillë:
sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.
Ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensordhe ka një orientim nga jug-lindja.
Vjen në shitje me një çmim prej 80 000 € / total (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 703 2247.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-31-ne-lagjjen-16-prilli-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate