SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

 • 64.000€
, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 64.000€

Details

 • Price: 64.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +35569 703 2244

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

Sipërfaqja e apartamentit është 96 m² dhe është i organizuar në: 2 dhoma gjumi, kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon.
Ka lokacion të favorshëm buzë rrugës dhe mund të gjejë përdorim edhe për biznes.
Shitet i mobiluar me çmimin prej 64000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032244.

 • Address Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate