SHITET APARTAMENT 3+1 NE LAGJEN 8 SHKURTI, FIER

 • 32.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 NE LAGJEN 8 SHKURTI, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti, Fier, me një sipërfaqe prej 135 m ². I cili organizohet në mënyrë të tillë : 1 sallon, 1 dhomë pritje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti është me çertifikat pronësie dhe shitet me një çmim prej 32000 € / total. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-31-ne-lagjen-8-shkurti-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate