Shitet Apartament 3+1 ne Kompleksin Mangalem 21

 • 86.000€
Kompleksin Mangalem 21
shitje

Shitet Apartament 3+1 ne Kompleksin Mangalem 21

Kompleksin Mangalem 21
 • 86.000€

Details

 • Property ID: 15290
 • Price: 86.000€
 • Property Size: 114 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355698822028

Description

Apartament 3+1, me sipërfaqe prej 114.1m2. Apartamenti me orientim në veri,  lindje dhe perëndim ajroset dhe ndriçohet më së miri gjatë gjithë ditës dhe ka pamje të pandërprerë nga rruga unazore. Hyrja e apartamentit të shoqëron përmes një korridori në ambientin e mirëndriçuar të ditës. Dhomat e gjumit lehtësisht të aksesueshme përgjatë korridorit janë të mirëorganizuara, dhe përballë tyre ndodhen respektivisht edhe dy tualetet.

 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al