SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEKE … RR. DIBRES

 • 184.800€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEKE … RR. DIBRES

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 184.800€

Details

 • Price: 184.800€
 • Size: 168 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEKE… RRUGA E DIBRES..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 168 m2 ne katin e 4… ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet te rruga e Dibres te kompleksi Halili nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire, shume pran qendres se Tiranes, me te gjitha fasalitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1100 EURO m2 NGA 1300 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL I ZONES..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete super apartament..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL