SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEK.. ST.TRENIT

 • 160.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, STACIONI TRENIT
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEK.. ST.TRENIT

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, STACIONI TRENIT
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 148 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE TRENI … AP 3+1 ME HIPOTEK..!!

Shitet apartament me nje siperfaqe 148 m2 ne katin e 6 … ME HIPOTEK…!!
Apartament ndodhet te ish Stacioni Trenit ne nje pallat te ri, apartamenti eshte teresisht i mobiluar me nje mobilim bashkohor dhe ka nje investim shtese 50.000 euro. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete , koridor shperndares, sallon i madh dhe guzhina e gatimit e vecuar…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 160.000 EURO (1080 euro m2 nga 1200 euro m2 qe eshte cmimi zones)
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare.
TIRANE

 • Address STACIONI TRENIT
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL