SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEK… KOMUNA E PARISIT..!!

 • 185.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEK… KOMUNA E PARISIT..!!

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 165 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 3+1 ME HIPOTEK… KOMUNA E PARISIT..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 165 m2 ne katin e 8 (jo te fundit) … ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet te komuna e parisit pran Big Marketit ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes..!! Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi 1 sallon + guzhine gatimi me 3 tualete me dhome tharje..!! Apartamentit sapo i eshte bere investim..!! Zona ofreon te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM 185.000 EURO…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL